Wyroby z pleksi

Wyroby z pleksi
klosz na makietę budynku (zobacz inne realizacje)

Specjalizujemy się w wyrobach giętych z pleksi, wykonanych według  przesłanych plików lub dostarczonych formatek. Pleksi jest materiałem, który daje się dowolnie formować, zachowując przy tym trwałość i estetyczny wygląd.

Cechą charakterystyczną wyrobów z pleksi bezbarwnej jest nowoczesna forma a polerowane boki nadają wrażenie lekkości. Przedmioty mogą być opatrzone grawerem, przyklejonym bądź nadrukowanym logiem firmowym lub inną grafiką. Łączenie różnych materiałów pozwala uzyskać wyjątkowy efekt wyrobów, co sprosta nawet najbardziej wymagającym klientom.

Wyroby gięte mają zastosowanie:

Prezentery reklamowe z plexi.

Reklamowe

wizytowniki, stojaki pojedyncze oraz kaskadowe na ulotki i foldery reklamowe / prospekty / katalogi, stojaki opisowe / na cenę / informacje o produkcie, prezentery, gabloty, antyramy na plakaty / afisze / grafiki, systemy oznaczania obiektów, słupy reklamowe (także podświetlane), podstawy na statuetki / nagrody, gadżety (breloki, medale).

Meble z plexi.

Użytkowe

osłony z pleksi i poliwęglanu do maszyn i obrabiarek, elementy wyposażenia wnętrz i stoisk handlowych, meble z pleksi (stoły, krzesła, szafy, półki), urny (wyborcze, na banknoty, konkursowe), drobna galanteria, prezentery, podstawki do ekspozycji towarów, oprawy eksponatów muzealnych, wysokiej jakości gabloty, stojaki, ramki zdjęciowe, pokrywy na makiety architektoniczne (klosze), listwy cenowe, bębny do losowania, kieszonki na prasę, pojemniki na dokumenty, pojemniki szczelne do aparatur badawczych i sklepów zoologicznych.

Wyroby medyczne z pleksi.

Medyczne

stojaki na probówki, menzurki / leje i inne, ekspozytory na pipety / termometry, pojemniki na woreczki, pokrywy do inkubatorów, uchwyty do aparatury medycznej i inne.

Produkty z plexi dla gastronomii.

Gastronomiczne

pojemniki na pieczywo, menu, przegrody do lad chłodniczych, gabloty, pojemniki na wyroby cukiernicze i inne, stojaki na lody.