Osłony antywirusowe

Antywirusowe osłony z plexi

W dobie konieczności ochrony pracowników w sklepach, punktach usługowych i urzędach, powstaje pytanie, jak zabezpieczyć personel przed możliwością zarażenia koronawirusem. Środki ochrony osobistej, takie jak maseczki czy fartuchy nie spełniają swojej funkcji w stu procentach. Ze względów higienicznych powinny być często prane i wymieniane, a nie każdy punkt jest przygotowany logistycznie na takie działanie. Dobrą i skuteczną alternatywą są osłony ochronne z pleksi czy poliwęglanu, fizycznie oddzielające klientów od sprzedawców.

osłona antywirusowa alugraf

Według informacji m.in. Głównego Inspektoratu Sanitarnego, fizyczne osłony ochronne skuteczniej chronią personel w czasie epidemii. GIS radzi również, żeby powierzchnie przestrzeni kasowej dezynfekować kilka razy dziennie, przy użyciu środków specjalnie do tego przewidzianych.

Osłony antywirusowe

Nasze osłony sprawdzą się w aptekach, biurach i sklepach – w każdym miejscu, gdzie sprzedawca jest bezpośrednio nastawiony na kontakt osobisty z kupującymi. Gwarantujemy idealną przezroczystość. Osłona jest dostosowana do indywidualnych oczekiwań, może posiadać wycięcie na terminal płatniczy lub do przekazywania produktów. Przykładowe wymiary i rodzaje osłon poniżej.

Gwarantujemy szybkie terminy realizacji zamówień.
Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem!

Telefon 12 357 59 15  / e- mail: zawila@alugraf.pl

Gięta z bokami
Płaska
Wolnostojąca z nóżkami
Ze stopami
previous arrow
next arrow
Osłona sklepowa gięta z bokami
Osłona sklepowa płaska podwieszana
Osłona sklepowa wolnostojąca z nóżkami (składane)
Osłona sklepowa że stopami
Gięta z bokami
Płaska
Wolnostojąca z nóżkami
Ze stopami
previous arrow
next arrow