Produkcja reklam

Produkcja reklam
kaseton dla teatru Łaźnia Nowa (zobacz inne realizacje)

Opierając się na naszym wieloletnim doświadczeniu oraz śledząc nowinki techniczne i trendy, wykonujemy reklamy według zadanego projektu i z zastosowaniem dowolnych materiałów. Wśród najczęściej zamawianych wyróżniamy:

Kaseton świetlny

Kasetony świetlne

Reklama przestrzenna z dowolnym napisem bądź znakiem. Zawieszony nad prawie każdym lokalem użytkowym. Może być jednostronny mocowany tyłem lub dwustronny mocowany bokiem prostopadle do budynku. Wykonywany w całości z kompozytowej płyty aluminiowej z rdzeniem polietylenowym (tubond) lub z frontem z pleksi mlecznej dodatkowo oklejanej wydrukiem z laminatem UV lub folią ploterową. Oświetlany nowoczesnymi modułami LED. Jest doskonale widoczny w dzień, ale pełny efekt możemy zaobserwować po zmroku. 

Litery świetlne 3D

Pojedyncze litery lub ciąg liter z modułami LED.  Świecą do przodu (samo lico) lub do tyłu (tworzą na ścianie poświatę). Doskonale nadają się do prezentacji nazwy firmy, wybranego sloganu czy logo. Wykonywane zwykle w technice łączenia pleksi z aluminium lub kompozytową płytą aluminiową z rdzeniem polietylenowym.

Pylony / totemy

Pylony i totemy

Wolnostojące bloki reklamowe, dwustronne lub trójkątne.
W zależności od potrzeb mogą być podświetlane, wykonane z blachy aluminiowej lub kompozytowej płyty aluminiowej z rdzeniem polietylenowym. Mogą mieć różne wzory i profile.

Tablice reklamowe

Tablice reklamowe

Prosty i tani sposób na reklamę. Najczęściej płyta PCV lub kompozyt reklamowy (tudond) oklejony folią tworzącą hasło reklamowe, slogan czy informację. W przypadku skomplikowanego projektu lub zdjęcia proponujemy wydruk bezpośrednio na płycie lub na folii samoprzylepnej zabezpieczonej dodatkowo laminatem UV. Reklamę w takiej formie można z powodzeniem montować na ogrodzeniach, elewacjach budynków, balkonach oraz w pomieszczeniach zamkniętych.

Znaki przestrzenne

Znaki przestrzenne

Litery i znaki 3D wycinane ze styroduru, który możemy nazwać „utwardzonym styropianem”, doskonale nadają się do tworzenia reklam we wnętrzach budynków. Można je wyciąć w dowolnym kształcie, pomalować na wybrany kolor, dodatkowo utwardzić „lico” płytą pcv lub pleksi – jeśli chcemy uzyskać gładką powierzchnię. Znaki przestrzenne mogą być również wykonane z grubej pleksi transparentnej dodatkowo podklejonej folią ploterową w dowolnym kolorze.