Wyroby z pleksi

Wyroby z pleksi
klosz na makietę budynku (zobacz inne realizacje)

Naszą specjalizacją są wyroby gięte z pleksiglas, wykonane według standardowych oraz indywidualnych projektów. PLEXI jest materiałem, który daje się dowolnie formować, zachowując przy tym trwałość i estetyczny wygląd.

Cechą charakterystyczną wyrobów z pleksi bezbarwnej jest nowoczesna forma a polerowane boki nadają wrażenie lekkości. Przedmioty mogą być opatrzone grawerowarowanm, przyklejonym bądź nadrukowanym logiem firmowym lub inną grafiką. Łączenie róóżnych materiałow pozwala uzyskać wyjątkowo efekt wyrobów, aby sprostać nawet najbardziej nietypowym wymaganiom klienta.

Wyroby gięte mają zastosowanie do różnych celów, w tym:

Prezentery reklamowe z plexi.

Reklamowe.

wizytowniki, stojaki pojedyncze oraz kaskadowe na ulotki i foldery reklamowe / prospekty / katalogii, stojaki opisowe / na cenę / informacje o produkcie, ekspozytory na towary, gabloty, antyramy z pleksi na plakaty / afisze / grafiki, potykacze z PCV, systemy oznaczania obiektów, słupy reklamowe (także podświetlane), podstawy na statuetki / nagrody.

Meble z plexi.

Użytkowe.

osłony z pleksi i poliwęglanu do maszyn i obrabiarek, meble z pleksi (stoły, krzesła, szafy), urny (wyborcze, na banknoty, konkursowe), drobna galanteria, prezentery, podstawki do ekspozycji towarów, oprawy eksponatów muzealnych, wysokiej jakości gabloty, stojaki, antyramy, akcesoria do mebli, elementy wyposażenia wnętrz i stoisk handlowych, pokrywy na makiety architektoniczne, listwy cenowe, bębny do losowania, kieszonki na prasę, pojemniki na dokumenty, pojemniki szczelne do aparatur badawczych i sklepów zoologicznych.

Wyroby medyczne z pleksi.

Medyczne.

stojaki na probówki / leje i inne, ekspozytory na pipety / termometry, pojemniki na woreczki, pokrywy do inkubatorów, uchwyty do aparatury medycznej i inne.

Produkty z plexi dla gastronomii.

Gastronomiczne.

pojemniki na pieczywo, stojaki menu, przegrody do lad chłodniczych, gabloty, pojemniki na wyroby cukiernicze i inne.