Nasza strona wykorzystuje pliki cookies do zapisu ustawień i prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis. Zamknij okno

Alugraf - reklamy, tworzywa sztuczne, wyroby gięte, kleje

od poniedziałku do piątku: 8:30 - 16:30
e-mail: kontakt@alugraf.pl
Wyrób z pleksi
klosz na makietę budybku (zobacz inne realizacje)

Formularz kontaktowy  ▼

Tworzywa Reklama Kompozyty Inne


Naszą specjalizacją są wyroby gięte z pleksiglas, wykonane według standardowych oraz indywidualnych projektów. PLEXI jest materiałem, który daje się dowolnie formować, zachowując przy tym trwałość i estetyczny wygląd.

Cechą charakterystyczną wyrobów z pleksi bezbarwnej jest nowoczesna forma a polerowane boki nadają wrażenie lekkości. Przedmioty mogą być opatrzone grawerowarowanm, przyklejonym bądź nadrukowanym logiem firmowym lub inną grafiką. Łączenie róóżnych materiałow pozwala uzyskać wyjątkowo efekt wyrobów, aby sprostać nawet najbardziej nietypowym wymaganiom klienta.

Wyroby gięte mają zastosowanie do różnych celów, w tym:

Reklamowe

Reklamowe.

wizytowniki, stojaki pojedyncze oraz kaskadowe na ulotki i foldery reklamowe / prospekty / katalogii, stojaki opisowe / na cenę / informacje o produkcie, ekspozytory na towary, gabloty, antyramy z pleksi na plakaty / afisze / grafiki, potykacze z PCV, systemy oznaczania obiektów, słupy reklamowe (także podświetlane), podstawy na statuetki / nagrody.

Użytkowe

Użytkowe.

osłony z pleksi do maszyn i obrabiarek, meble z pleksi, urny (wyborcze, na banknoty, konkursowe), drobna galanteria, prezentery, podstawki do ekspozycji towarów, wkłady do solariów, stojaki, antyramy, akcesoria do mebli, elementy wyposażenia wnętrz i stoisk handlowych, pokrywy na makiety architektoniczne, listwy cenowe, bębny do losowania, kieszonki na prasę, pojemniki na dokumenty, pojemniki szczelne do aparatur badawczych i sklepów zoologicznych.

Medyczne

Medyczne.

stojaki na probówki / leje i inne,
ekspozytory na pipety / termometry, pojemniki na woreczki, pokrywy do inkubatorów,
uchwyty do aparatury medycznej i inne.

Gastronomiczne

Gastronomiczne.

pojemniki na pieczywo, stojaki menu,
przegrody do lad chłodniczych, gabloty,
pojemniki na wyroby cukiernicze i inne.