Przegrody pleksi do taxi

Niezawodna osłona przed zarazkami, wykonana z plexi.

W czasach, kiedy wiele osób nie chce korzystać z komunikacji publicznej, taksówki stają się ważnym środkiem transportu, zwłaszcza dla osób starszych czy rodzin. Co zrozumiałe, taksówkarze również chcą się chronić przed rozprzestrzeniającym się wirusem, jednak w ich przypadku długotrwałe noszenie maseczki nie wchodzi w grę. Dużo bardziej komfortowym rozwiązaniem jest przegroda, fizycznie oddzielająca kierowcę od pasażerów.

Zobacz galerię naszych osłon >>

Osłony plexi do wszystkich samochodów

Chcemy umożliwić właścicielom taksówek bezpieczne przewożenie pasażerów, dlatego proponujemy osłony antywirusowe wykonane z pleksi. Nasze osłony są wykonywane na indywidualne zamówienie w Krakowie. Osłony wykonujemy z 2 i 3 mm pleksi oraz poliwęglanu, dzięki temu są w pełni sztywne. Doginamy i docinamy je na wymiar, mocowanie do zagłówków oraz do dołu fotela. Osłona sprawdzi się we wszystkich samochodach osobowych, m.in. Toyota, Skoda, VW, Ford, Opel, Mercedes. Przegroda jest lekka. Jej montaż zajmie nie więcej niż 5 minut i może go wykonać samodzielnie każdy posiadacz taksówki

Przegroda to bezpieczna taksówka

Taksówkarze już dziś odczuwają spadek liczby kursów, spowodowany właśnie obawami klientów co do bezpieczeństwa przewozu. Dlatego montaż przegrody antywirusowej jest idealnym rozwiązaniem. W przeciwieństwie do foliowych rozwiązań, można ją dezynfekować, nie jest podatna na przebicia czy podarcia, ponieważ wykonana jest materiału cechującego się odpornością mechaniczną i chemiczną.

Kupując w firmie Alugraf wspierasz małopolską firmę. Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do składania zamówień mailowo na adres zawila@alugraf.pl lub telefonicznie 12 357 59 15 lub 728 957 987.


previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider