Produkcja reklam

Produkcja reklam
kaseton dla teatru Łaźnia Nowa (zobacz inne realizacje)

Opierając się o nasze wieloletnie doświadczenie jak i bezustannie śledząc nowinki techniczne i nowe trendy, wykonujemy reklamy według dowolnego projektu oraz z zastosowaniem dowolnych materiałów:

Kaseton świetlny

Kasetony świetlne.

Kasetony reklamowe z podświetlanym logiem bądź nazwą firmy. Możemy je zobaczyć nad prawie każdym sklepem, firmą. Doskonale widoczne w dzień, jednak pełny efekt możemy zaobserwować nocą. Mogą być jednostronne – mocowane tyłem lub dwustronne mocowane bokiem prostopadle do budynku.
(wykonywane w technice twardego, miękkiego lica a także z Dibondu®,czyli kompozytowej płyty aluminiowej z rdzeniem polietylenowym)

Neony i szyldy podświetlone.

Litery 3D przestrzenne lub blokowe

Neony i szyldy podświetlone ledami.

Pojedyncze litery lub ciąg liter świecące licem lub oświetlające elewację budynku doskonale nadają się do prezentacji nazwy firmy, loga. Litery świecące „tyłem” tworzą na ścianie poświatę, na tle której odcinają się kształt loga.

(wykonywane z pleksi, aluminium, Dibondu®,czyli kompozytowej płyty aluminiowej z rdzeniem polietylenowym)

Pylony / totemy

Pylony i totemy.

Wolnostojące bloki reklamowe, dwustronne lub trójkątne.
W zależności od potrzeb mogą być podświetlane, wykonane z blachy aluminiowej lub Dibondu®, czyli kompozytowej płyty aluminiowej z rdzeniem polietylenowym
(różne wzory, profile)

Tablice reklamowe

Tablice reklamowe.

Prosty i tani sposób na reklamę. Na płycie PCV wyklejamy hasło reklamowe, slogan, informację. W przypadku skomplikowanego projektu lub zdjęcia proponujemy wydruk bezpośrednio na płycie lub na folii samoprzylepnej. Reklamę w takiej formie można z powodzeniem montować na ogrodzeniach, elewacjach budynków, balkonach; jako szyldy, tablice przydrożne, w pomieszczeniach zamkniętych, jako tablice ogłoszeń itd.

Znaki przestrzenne

Znaki przestrzenne.

Litery i znaki 3D wycinane ze styroduru, który możemy nazwać „utwardzonym styropianem”, doskonale nadają się do tworzenia reklam we wnętrzach budynków. Można je wyciąć w dowolnym kształcie, pomalować na wybrany kolor, dodatkowo utwardzić „lico” płytą pcv (pleksi – jeśli chcemy uzyskać gładką powierzchnię).