Osłony antywirusowe

Antywirusowe osłony z plexi

W dobie konieczności ochrony pracowników w sklepach, punktach usługowych i urzędach, powstaje pytanie, jak zabezpieczyć personel przed możliwością zarażenia koronawirusem. Środki ochrony osobistej, takie jak maseczki czy fartuchy nie spełniają swojej funkcji w stu procentach. Ze względów higienicznych powinny być często prane i wymieniane, a nie każdy punkt jest przygotowany logistycznie na takie działanie. Dobrą i skuteczną alternatywą są szyby ochronne, fizycznie oddzielające klientów od sprzedawców.

osłona antywirusowa alugraf

Osłony ochronne z plexi

Według informacji m.in. Głównego Inspektoratu Sanitarnego, fizyczne osłony ochronne skuteczniej chronią personel w czasie epidemii. GIS radzi również, żeby powierzchnie przestrzeni kasowej dezynfekować kilka razy dziennie, przy użyciu środków specjalnie do tego przewidzianych, które również znajdziecie Państwo w naszej ofercie.

Osłony antywirusowe

Nasze osłony sprawdzą się w aptekach, biurach i sklepach – w każdym miejscu, gdzie sprzedawca jest bezpośrednio nastawiony na kontakt osobisty z kupującymi. Gwarantujemy idealną przezroczystość oraz odporność na środki dezynfekujące. Osłona jest dostosowana do indywidualnych oczekiwań, może posiadać wycięcie na terminal płatniczy lub do przekazywania produktów.

Gwarantujemy szybkie terminy realizacji zamówień.
Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem!

Telefon 728 957 987 lub 12 357 59 15 lub e- mail: zawila@alugraf.pl

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider