Tworzywa sztuczne

Tworzywa stuczne, pleksi, PCV, Kraków, Alugraf

Sprzedaż materiałów

Nasza firma zajmuje się również sprzedażą (hurtową i detaliczną) tworzyw sztucznych i folii samoprzylepnych. Oferujemy szeroką gamę produktów – między innymi pleksi, pcv, poliwęglan lity oraz kanalikowy.

Znając potrzeby naszych klientów, zamówione płyty docinamy „od ręki” na dowolny rozmiar. Na zamówienie możemy wyciętej płycie nadać dowolnie zadany kształt, wygiąć, wyciąć otwory, skleić itp. Również oferujemy możliwość oklejenia płyty folią dekoracyjną bądź wyklejenie napisu, znaku itp.W ofercie posiadamy też narzędzia pomocne w klejeniu folii i wszelkiego typu kleje do płyt.

W ofercie posiadamy też narzędzia pomocne w klejeniu folii i wszelkiego typu kleje do płyt.

Pleksi (PMMA)

Najpopularniejszy przezroczysty materiał reklamowy.

PCV spienione

W przygotowaniu.

PCV twarde

W przygotowaniu.

Polistyren (PS)

PS płyty.
W naszej ofercie posiadamy płyty polistyrenowe o powierzchni gładkiej lub z wytłoczonym wzorem. Znajdują one szerokie zastosowanie praktyczne począwszy od bezpiecznego szklenia do dekoracji wnętrz mieszkalnych. Popularność polistyrenu i jego różnorodność zastosowań wynika z bardzo dobrych właściwości technicznych i niezwykle korzystnej ceny w stosunku do tradycyjnych materiałów.

PS styrodur.
XPS to nowa generacja płyt stosowanych do termoizolacji. Są to płyty z ekstrudowanej pianki polistyrenoweoj o zamkniętokomórkowej, jednorodnej strukturze. Najważniejsze cechy XPS-u niezmezmienne w czasie to bardzo dobra izolacyjność cieplna, wysoka wytrzymałość na ściskanie, minimalne wchłanianie wody i trudno-zapalność. Płyty XPS spieniane są dwuytlenkiem węgla w związku z czym jest to produkt ekologiczny, przyjazdy dla środowiska naturalnego. Oferujemy produkowane przez firmę BASF płyty Styrodur w kolorze zielonym w pięciu gęstościach oraz różnych grubościach. Proponujemy również płyty Fibran (duży format 1200 x 3000 mm), które dedykowane są do zastosowań w reklamie.

Poliwęglan (PC)

W przygotowaniu.

Poliester (PET)

PET – politereftalan etylenu – to termoplastyczny, przyjazdy na środowiska poliester, dostępny w postaci płyt transparentnych, białych, mlecznych i antyrefleksyjnych. Osiągalny również w wersji stabilizowanej na UV.
PETG – politereftalan etylenu z domieszką glikolu to termoplastyczny, transparentny kopoliester, dostępny w postaci płyt do zastosowań wewnętrznych (wersja standardowa) oraz zewnętrznych (wersja ze stabilizatorami UV). W wersji standardowej osiągalne są płyty bezbarwne, fluorescencyjne, dymione i czarne, zaś w wersji UV – bezbarwne i mleczne.

Polipropylen (PP)

W przygotowaniu.

Polietylen (PE)

W przygotowaniu.

Płyty warstwowe

W przygotowaniu.

Folie samoprzylepne

W przygotowaniu.